بازگشت کالا

رویه‌های بازگرداندن کالا

مجموعه به.مود به منظور آسودگی خاطر و رضایت‌مندی عزیزان و ایجاد بستری برای بهترین بودن، در فرایندهای انتخاب، خرید، دریافت و خدمات پس از فروش، سعی در کوچک کردن دایره محدودیت‌ها کرده و تمام تلاش خود را به کار گرفته تا مشتریان در تمام مراحل رضایت‌مندی واقعی را از خرید خود، تجربه کنند. از این رو چهارچوب‌های خود را طبق مواردی به اطلاع می‌رساند.

هنگام دریافت سفارشات از مسئول ارسال، تعداد و نوع کالا را با فاکتور مطابقت داده و در صورت عدم مغایرت رسید را به ایشان تحویل نمایید. تحویل رسید به همکاران ارسال، به منزله تایید مشتری می‌باشد.

عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره‌ای جزییات با کالای اصلی تفاوت‌هایی داشته باشد به استناد آنها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

سفارشاتی که از طریق پست تحویل داده می‌شوند در صورت وجود مغایرت در مدت 24 ساعت باید به مجموعه به.مود اطلاع رسانی شوند.

در صورت وجود ایراد فیزیکی، در بسته‌بندی و ظاهر کالا از برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن خودداری فرمایید، در غیر این‌صورت از پذیرش کالا معذوریم.

آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش به.مود از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات به.مود اطلاع داده شود.

اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 7 روز‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا پلمپ باشد، در شرایط اولیه خود از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.

لازم به ذکر است کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسایل بهداشتی نمی‌توانند بازپس داده شوند، از شمول این بند خارج هستند.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته‌بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

هم‌چنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت به.مود در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسوولیتی نخواهد داشت.
aboutus

درباره ما

همراه گرامی برای ارتباط با به.مود از طریق تلفن های معرفی شده در پایین صفحه در روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 الی 15 ارتباط برقرار نمایید.

email-marketing

در خبرنامه ما عضو شوید